HAKKIMIZDA

Dora Kozmetik; 2011 yılından bu yana kaliteye adanmışlık ve müşterileri ile ortaklık ruhu içinde, yüksek kalite saç şekillendirici ve kişisel bakım ürünleri imalatı ve dağıtımı yapmaktadır. Kişisel bakım ürünleri gibi insan sağlığı ile doğrudan ilgili olan ürünlerimiz için, AR-GE ve üretim aşamalarında uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler, tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına büyük bir titizlikle uygulanır. Dora kozmetik, uluslararası piyasalar ve markalara ürün geliştirme, tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. En kaliteli ürünleri; rekabetçi fiyatlar, çekici ambalaj ve zamanında teslimatla sunarak iş ortaklarımızın kalite beklentilerini yerine getirmektedir.  

Sürekli gelişen kozmetik trendlerini yakından takip ederek; kendini Saç & Vücut bakım ürünleri piyasasının önde gelen şirketlerden biri olarak konumlandırmıştır. Ürünlerimiz, 2000 m2’lik  kapalı alanda insan ve çevre sağlığına uyumlu politikalarıyla uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.


Dora Kozmetik; markalarıyla birçok perakende ve dağıtım kanallarına hizmet vermenin yanı sıra, OEM, özel üretim ve sözleşmeli imalat da yapmaktadır.  

Dora Kozmetik olarak, kaliteli hizmet vermenin gururu ile tüm müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

 

 

 

VİZYONUMUZ

Yaratıcı fikirlerle yeni trendler yaratarak; sektörüm takip edilen firması olmak.

 

Farklılaşan tüketici ihtiyaçlarına göre hızlı reaksiyon gösterip, en kaliteli hizmeti sunmak.

 

Dinamik iş modelleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kalitesini kanıtlamak.

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize; kaliteli ürün ve hizmeti zamanında sunarak, sektörün bölgedeki lider markalarından biri olmak.

Tags: