Dora Kozmetik kaliteye adanmışlık ve müşterileri ile ortaklık ruhu içinde, kaliteli Saç & Vücut bakım ürünleri imalatı ve dağıtımı yapmaktadır. Dora kozmetik, çeşitli uluslararası piyasalar ve markalara ürün geliştirme, tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Biz en kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlar, çekici ambalaj ve zamanında teslimatla sunarak, iş ortaklarımızın, kalite beklentilerini yerine getirmekteyiz. 

Son teknoloji ekipmanlar kullanıp kendini sürekli yenilemesi sayesinde, Dora Kozmetik ürettiği ürünlerin üretiminde tutarlı ve güvenilir kalitesini korumuş, kendini Saç & Vücut bakım ürünleri piyasasının önde gelen şirketlerden biri olarak konumlandırmıştır. 

Dora Kozmetik markalarıyla birçok perakende ve dağıtım kanallarına hizmet vermenin yanı sıra, OEM, özel üretim ve sözleşmeli imalatta yapmaktadır. 

Dora Kozmetik olarak, kaliteli hizmet vermenin gururu ile tüm müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Hakkımızda
Dora Kozmetik kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm Dora çalışanları için "kalite" bir yaşam biçimidir.

Amacımız, kaliteyi standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarıp, kültür ve felsefeyi temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olarak tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturmaktır. 

Bu doğrultuda kalite yönetimimizin temel ilkeleri;
  • Tüketici odaklı,
  • Sürekli geliştirme ve yenilik düşüncesine dayanan,
  • Takım çalışması ve katılımı öneren,
  • İnsana saygı, güven ve yetki dağılımını savunan,
  • Sürekli öğrenme süreci şeklindedir.
Kalite Politikası


Teknolojinin hızla gelişmesi ve bilinçli tüketici sayısının artması, Dora kozmetik olarak kısa zamanda en iyi kalitede hizmet sunmamızı gerektirmektedir. 

Yapılan Ar-Ge çalışmaları ile mevcut ürününüz piyasaya sunulan her yeni versiyonda mükemmele daha yakın seviyeye ulaşmaktadır. 

Dora kozmetik ürünlerini sürekli geliştirip, son kullanıcıya kolay kullanım ve maksimum verim ile hizmet sunabilmek için son teknoloji ekipmanlarla araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. 

Şirket olarak kalitemizin artması, firma bilinirliğinin maksimum seviyeye ulaşması ve Dora Kozmetik ürünlerinin dünya markası olabilmesi için Ar-Ge çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.
Arge Departmanı
Katalog
Dora Kozmetik Ltd.

Adress: İkitelli O.S.B. Mutsan S.S. 4.Blok No:4 Başakşehir Istanbul Turkiye

Tel: 0212 486 26 10
Fax: 0212 486 26 09

E-mail: info@dorakozmetik.com.tr
export@dorakozmetik.com.tr
Bize Ulaşın
Tasarım & Programlama: Infoteknik
EnglishTürkçe